Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek

Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek

Produkt w magazynie

9788380572010

Producent

Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek - czyli historie stu bohaterskich kobiet od Elżbiety I po Serenę Williams - to nowe wersje bajek stworzone w taki sposób, by zainspirować wszystkie dziewczynki (i chłopców też!). Książka ta, zilustrowana przez sześćdziesiąt artystek ze wszystkich zakątków świata, to także najhojniej finansowana oryginalna publikacja w dziejach crowdfundingu. Wsparli ją czytelnicy z ponad 75 krajów świata. Prawa do tytułu sprzedano do dwudziestu ośmiu krajów i liczba ta stale rośnie!

Wszystkie historie są w zwięzłej formie i utrzymane w konwencji bajki, każda składa się z jednostronicowego tekstu oraz portretu. „Każda z tych stu historii dowodzi, że wierząc w coś całym sercem, zyskujemy siłę, by zmieniać świat” – czytamy w przedmowie. Ten zbiór zainspiruje nie tylko najmłodszych, ale i starszych do tego, by wierzyli we własne siły, marzyli odważnie i pielęgnowali w sobie wewnętrzną siłę oraz charakter.

Właśnie takie opowiadania powinnyśmy czytać do poduszki naszym córkom. – Hollee Actman Becker, „Parents”

Autorki tych bajek zastępują księżniczki kobietami, które zmieniły świat. – Taylor Pittman, „The Huffington Post”

Zaręczam, że dzieciom, które będą czytać tę książkę na dobranoc, przyśnią się wspaniałe, inspirujące sny. – Fiona Noble, „The Guardian”

Lepszych opowieści na dobranoc nie znajdziecie. – Caroline Siegrist, blog Cool Mom Picks

Ten opis wyświetla się przy wszystkich produktach

Napisz opinię

Sprawdź również