Lalka Lottie - strażniczka lasów deszczowych

Lalka Lottie - strażniczka lasów deszczowych

Produkt w magazynie

5060272133559

Producent
Przedział wiekowy

Las deszczowy Amazonii jest domem dla wielu specjalnych roślin i zwierząt, a ich siedliska są zagrożone wyginięciem. Z pomocą przyjaciół z Rainforest Trust, Lottie jest zaangażowana w nauczanie dzieci o zmianach klimatu oraz zagrożonych roślinach i zwierzętach Amazonii. Jest gotowa na eksplorację lasu deszczowego w zielonej sukience i brązowych butach, a także nosi poręczne szkło powiększające i lornetkę. Ten zestaw zawiera również dziesięć kolekcjonerskich kart z zabawnymi faktami o zwierzętach!

Zestaw zawiera:
Lalka Lottie
Zielony kapelusz
Zielona sukienka z paskiem romper
Brązowe Buty
Białe skarpetki
Lupa Zielona
10 kart zbiorowych z zagrożonymi zwierzętami z Amazonii
lornetka pomarańczowa

Nowe opakowanie zostało stworzone w 100% z tektury z recyklingu, wydrukowanej przy użyciu atramentów sojowych, biodegradowalnego sznurka zastępującego plastikowe uchwyty i wszystkich akcesoriów zapakowanych w papier z recyklingu, przy użyciu mniejszej ilości materiałów.

Darowizna producenta z każdej sprzedanej lalki Rainforest Guardian zostanie przekazana organizacji Rainforest Trust. 1 USD to równowartość 1 Akra, który możemy zaoszczędzić. Do tej pory udało się zaoszczędzić 30 milionów!

Lottie Dolls współpracowała z Rainforest Trust, aby stworzyć bardziej zrównoważony produkt (usuwając cały plastik z opakowania) przy użyciu tuszów sojowych i w 100% nadających się do recyklingu kartonów. Inspiracją dla lalki była dyrektor kreatywna Lottie Dolls, Sofia Harkin, obywatelka Kolumbii, która powiedziała "Dorastając w Kolumbii, moja szkoła sprowadziła nas na miesiąc do tropikalnego lasu deszczowego Choco-Darien, gdzie pracowaliśmy z lokalnymi społecznościami, a w szczególności z dziećmi, dokąd przynieśliśmy materiały edukacyjne i pomogliśmy dzieciom w ich edukacji."

Ten opis wyświetla się przy wszystkich produktach

Napisz opinię

Lalka Lottie - strażniczka lasów deszczowych

Lalka Lottie - strażniczka lasów deszczowych

Lottie uczy o potrzebie ochrony lasów deszczowych - zielonych płuc Ziemi!

Sprawdź również