MAPA ZDRAPKA Travel Map™ Holiday World

MAPA ZDRAPKA Travel Map™ Holiday World

Produkt w magazynie

4820191130227

Producent

Travel Map™ Holiday World jest bardzo kolorową, osobistą mapą świata stworzoną specjalnie dla podróżników. Została pokryta specjalną srebrną powłoką do zdrapywania. Możesz z łatwością zaznaczyć państwa które odwiedziłeś i wakacyjne szaleństwa które zrealizowałeś. Po prostu usuń srebrną warstwę do zdrapywania i odkryj miejsca w których już byłeś tworząc kolorowy zapis historii swoich podróży. Travel Map™ Holiday World  jest limitowanym produktem i kierowana jest do osób które poszukują kolorowego i pięknego dodatku do pomysłowego wnętrza.

  • Rozmiar mapy: 80 x 60 cm;
  • Rozmiar opakowania: 64 x 7 cm
  • Wykonana z wysokiej jakości papieru laminowanego (250g/m2)

Travel Map™ Holiday World to unikatowa i bardzo kolorowa, osobista mapa dla każdego miłośnika wakacyjnych podróży. Jest wygodnym i bardzo fajnym sposobem zaznaczania miejsc w których byłeś i pielęgnowania pięknych wspomnień z wakacji. Rezultatem będzie piękna i kolorowa historia twoich podróży która ozdobi nowoczesne wnętrze. Z łątwością przebija każdy pomysł na prezent jaki miałeś dotychczas.

Odkryj również 15 świetnych pomysłów na wyjazd i listę szalonych rzeczy które można zrobić podczas wakacji. Dodatkowo możesz specjalnym czerwonym pisakiem rysować plany swoich kolejnych podróży i zaznaczać na mapie kolejne miejsca które chcesz odwiedzić. Wszystkie zapiski można łatwo usunąć dołączoną do zastawu szmatką.

Travel Map™ Holiday World pięknie prezentuje się w nowoczesnych, kolorowych i odważnych wnętrzach. Jest wspaniałym pomysłem na prezent dla przebojowych i otwartych wielbicieli wakacyjnych wojaży.

Każda mapa Travel Map™ Holiday World zapakowana jest w kolorową tubę, która chroni ją przed uszkodzeniami i rozwiązuje problem pakowania prezentu. Proste.

 Na tubie jest ukryte są dodatkowe ciekawe informacje o podróżach, opakowanie ma charakter informacyjny i motywacyjny.

  • Rozmiar mapy — 80 x 60 cm;
  • Rozmiar tuby — 64 x 7 cm;

W zestawie:

  • Travel Map™ Holiday World
  • Designerska tuba do przechowywania
  • Instrukcja

Ten opis wyświetla się przy wszystkich produktach

Napisz opinię

MAPA ZDRAPKA Travel Map™ Holiday World

MAPA ZDRAPKA Travel Map™ Holiday World

Travel Map™ Holiday World jest bardzo kolorową, osobistą zdrapywaną mapą świata stworzoną specjalnie dla podróżników. Możesz z łatwością zaznaczyć państwa które odwiedziłeś i wakacyjne szaleństwa które zrealizowałeś. Travel Map™ Holiday World  jest limitowanym produktem i kierowana jest do osób które poszukują kolorowego i pięknego dodatku do pomysłowego wnętrza.

Sprawdź również