Mój własny Księżyc

Mój własny Księżyc

Produkt niedostępny

5060122731096

Producent
Przedział wiekowy

Czy chciałbyś mieć pokój co noc rozświetlony pięknym, delikatnym, księżycowym blaskiem - niezależnie od pogody? Ta wysokiej jakości lampa nocna wygląda jak prawdziwy naturalny satelita Ziemi (z wiernie odwzorowaną jego powierzchnią!) i daje bardzo podobne światło. Dzięki temu Ty lub Twoje Dzieci możecie przy nim zasypiać - pokój nie będzie zupełnie ciemny, ale światło jest delikatne i przyjemne, niczym prawdziwego Księżyca.

Ta bardzo oryginalna lampa nocna ma też wielką wartość edukacyjną - pokazuje aż 12 różnych faz Księżyca, dzięki którym młodsi domownicy mogą dowiedzieć się dużo o ruchach Srebrnego Globu.

Lampa działa na pilota, który pozwala nie tylko ją włączać i wyłączać, ale też ustawić na stałe dowolną fazę lub włączyć tryb zmieniających się faz - od pełni do nowiu i z powrotem!

Co więcej - nie musisz się martwić, że zapomnisz go wyłączyć i będzie świecił przez całą noc! Księżyc automatycznie wyłącza się po 30 minutach od ostatniego otrzymanego polecania.

Tajny kod w środku opakowania pozwala obejrzeć dodatkowe materiały na stronie producenta w wielu wersjach językowych!

"Mój własny Księżyc" brytyjskiej firmy Brainstorm można powieść na zwykłym gwoździu lub haku. Ma też swoje własne źródło zasilania (baterie) i świecenia, wiec jest niezależny od lamp czy kontaktów.

Do poprawnego działania wymagane są 4 baterie AA i 2 baterie AAA - nie dołączone do zestawu.

Ten opis wyświetla się przy wszystkich produktach

Napisz opinię

Sprawdź również