Sklep pełen pomysłów - dla ludzi szukających kreatywnych i rozwijających prezentów

Jesteśmy rodzinnym sklepem, założonym na jesieni 2016 r.  Pomysł prowadzenia księgarni z ofertą rozszerzoną o piękne i kreatywne zabawki jest jednak dużo starszy i sięga naszej dawnej wyprawy do Prahi czeskiej, gdzie zobaczyliśmy szeroką ofertę przemyślaną tak, by uczyć i rozwijać dzieci poprzez zabawę. Nigdy nie podobały nam się zabawki, które atakują dziecko intensywnie różowym plastikiem i wieloma różnorodnymi dźwiękami. Wtedy takich wartościowych rzeczy w Polsce brakowało, ale i dziś nie jest o nie łatwo. Cieszymy się, mogąc sprawiać dzieciom, młodzieży i dorosłym radość z kupionych u nas prezentów, jednocześnie wiedząc, że są one najwyższej jakości. Wszystkie nasze książki są przez nas dobrze poznane, zabawki sprawdzone, a gry przetestowane, byśmy mogli najlepiej doradzić w wyborze.

 

 

Tworząc nasz sklep i wybierając produkty, pamiętamy, że zabawki i książki powinny rozwijać, cieszyć, pobudzać kreatywność i wyobraźnię - dawać radość i to również dorosłym, tak by zachęcały rodziców i dziadków do wspólnej zabawy z najmłodszymi. Dlatego w naszej ofercie jest wiele zabawek ponadczasowych - takich, które są z dziećmi od pokoleń. Staramy się też, by proponowane przez nas przedmioty były po prostu ładne, książki wartościowe i piękne - tak, by czytanie dziecku było przyjemnością również dla tego, kto czyta... nawet jeśli robi to po raz tysięczny!

Nasza firma w liczbach

1000+
Klientów
99,78%
Pozytywnych opinii
500+
Dostępnych produktów

Pamiętamy o wszystkich!

Trzy Jeże to sklep z zabawkami i książkami dla dzieci w każdym wieku! Oferujemy zabawki bezpieczne od pierwszych dni życia oraz książki kontrastowe dla noworodków i niemowląt i staramy się nadążyć za rozwojem dziecka na każdym z jego późniejszych etapów aż po wybrane książki dla młodzieży i dorosłych.