Filtrowanie

Dostępność
Producent
Liczba graczy
Przedział wiekowy
Autor
Ilustracje
Dla Przedszkolaków

Naładowane pomysłami książki, które wciągną do zabawy każdego przedszkolaka: obrazkowe wyszukiwanki bez zbędnych słów; pobudzające wyobraźnię przewodniki po różnych sferach życia maluchów; wesołe przygody nietuzinkowych bohaterów…

Produkty 15 z 166

Naładowane pomysłami książki, które wciągną do zabawy każdego przedszkolaka: obrazkowe wyszukiwanki bez zbędnych słów; pobudzające wyobraźnię przewodniki po różnych sferach życia maluchów; wesołe przygody nietuzinkowych bohaterów… • 44,90 zł W magazynie
  Rotraut Susanne Berner

  Pełna zabawnych szczegółów, sympatycznych postaci i ujmująco codziennych sytuacji książka obrazkowa, w której nie pada ani jedno słowo. Jesienna wyszukiwanka z bestsellerowej serii, która podbiła świat.

  44,90 zł
  W magazynie
 • 44,90 zł W magazynie
  Rotraut Susanne Berner

  Pełna zabawnych szczegółów, sympatycznych postaci i ujmująco codziennych sytuacji książka obrazkowa, w której nie pada ani jedno słowo. Zimowa wyszukiwanka z bestsellerowej serii, która podbiła świat.

  44,90 zł
  W magazynie
 • 44,90 zł W magazynie
  Rotraut Susanne Berner

  Pełna zabawnych szczegółów, sympatycznych postaci i ujmująco codziennych sytuacji książka obrazkowa, w której nie pada ani jedno słowo. Wiosenna wyszukiwanka z bestsellerowej serii, która podbiła świat.

  44,90 zł
  W magazynie
 • 44,90 zł W magazynie
  Rotraut Susanne Berner

  Pełna zabawnych szczegółów, sympatycznych postaci i ujmująco codziennych sytuacji książka obrazkowa, w której nie pada ani jedno słowo. Letnia wyszukiwanka z bestsellerowej serii, która podbiła świat.

  44,90 zł
  W magazynie
 • 39,90 zł W magazynie
  Rotraut Susanne Berner

  Pełna zabawnych szczegółów, sympatycznych postaci i ujmująco codziennych sytuacji książka obrazkowa, w której nie pada ani jedno słowo. Nocna wyszukiwanka z bestsellerowej serii, która podbiła świat.

  39,90 zł
  W magazynie
 • 59,99 zł W magazynie
  od 12 miesięcy

  Dziki, wilki, bażanty, niedźwiadek, mrówki, dzięcioł, lisy, borsuk, zaskrońce, żaby, łoś i wiele innych zwierzaków zamieszkuje pewien las. Jak się bawią, a jak odpoczywają? Kto śpi w dzień, a kto w nocy? Kto się z kim lubi? Kto jakie ma przysmaki? Poszukajcie odpowiedzi na kartach tej niezwykłej książki.

  59,99 zł
  W magazynie
 • 64,99 zł W magazynie
  od 12 miesięcy

  „Rok w przedszkolu” zawiera dwanaście rozkładówek wprowadzających dziecko w życie przedszkolne. Miesiąc po miesiącu towarzyszymy bohaterom w czasie najważniejszych świąt i uroczystości. Obserwujemy codzienne zabawy i naukę. Dwie rozkładówki są poświęcone prezentacji bohaterów oraz interaktywnej zabawie.

  64,99 zł
  W magazynie
 • 44,90 zł W magazynie
  od 12 miesięcy

  Rok w Krainie Czarów można oglądać godzinami. Ta niezwykła książka pobudza wyobraźnię, rozwija spostrzegawczość, umiejętność opowiadania, a przede wszystkim gwarantuje świetną zabawę.

  44,90 zł
  W magazynie
 • 64,99 zł W magazynie
  od 12 miesięcy

  „Rok na wsi” zawiera dwanaście rozkładówek przybliżających życie w gospodarstwie. Dowiemy się, jakie obowiązki ma dziecko, a jakie dorosły, na czym polega praca na polu i przy zwierzętach. Dodatkowe dwie plansze to przedstawienie bohaterów oraz zabawa interaktywna.

  64,99 zł
  W magazynie
 • 64,90 zł W magazynie
  od 2 lat

  Miś Uszatek w 2017 roku obchodzi 60. urodziny! Z tej okazji postanowiliśmy przygotować specjalne wydanie jego przygód, zawierające trzy najpopularniejsze tomy opowiadań z kompletem ilustracji. 

  64,90 zł
  W magazynie
 • 49,99 zł W magazynie
  od 4 lat

  Druga część „Niesamowitych przygód dziesięciu skarpetek” uhonorowanych w zeszłym roku nominacją do nagrody IBBY, literacką Nagrodą Warszawy i nagrodą Najlepszej Książki Roku w konkursie empiku.

  49,99 zł
  W magazynie
 • 7,90 zł W magazynie
  od 18 miesięcy

  Kolejny tom w serii przygód rezolutnej kotki. Kicię Kocię odwiedził jej kolega Pacek. Dzieci objadły się słodyczami. To nie był dobry pomysł, bo Kicię Kocię rozbolał brzuch. Następnego dnia postanawia urządzić witaminowe przyjęcie i poczęstować przyjaciół owocami i warzywami.

  7,90 zł
  W magazynie
 • 29,90 zł W magazynie
  od 2 lat

  Pierwsza z serii wspaniale ilustrowanych książek o zabawnej parze przyjaciół ze szwedzkiej wioski.

  29,90 zł
  W magazynie
 • 59,00 zł W magazynie
  od 5 lat

  Urocza opowieść pluszowego zająca wprawi wszystkich milusińskich w zdumienie i stanie się źródłem niezapomnianych przeżyć. Prawdziwe listy i walizka ze wspomnieniami z podróży czynią tę podróż realną.

  59,00 zł
  W magazynie
 • 69,90 zł W magazynie
  od 5 lat

  Nowy, dwustronny album Aleksandry i Daniela Mizielińskich. Po obrazkowej podróży po lądach, morzach i kulturach świata nadszedł czas na książkową wyprawę do wnętrza ziemi i w głębiny mórz i oceanów.

  69,90 zł
  W magazynie