Gryzak zabawka ośmiornica Mombella

Gryzak zabawka ośmiornica Mombella

Produkt niedostępny

Producent
Przedział wiekowy

rocza ośmiorniczka może być ulubionym przyjacielem w czasie ząbkowania. Jej konstrukcja zapewnia dziecku wiele sposobów na zabawę. Gładka powierzchnia może posłużyć do ssania, można zrobić z niej kulkę. Osiem macek wyposażone w wypustki posłużą zarówno jako gryzak oraz szczoteczka do zębów. Odpowiedni kształt i rozmiar umożliwiają dziecku łatwe jej chwytanie. Można używać go w zmywarce (w celu oczyszczenia), mikrofalówce (w celu dezynfekcji), a także zamrażarce (aby schłodzić bolące od ząbkowania dziąsła Maluszka). Ośmiorniczka zapakowana w przeźroczyste, sztywne opakowanie, będzie idealnym prezentem. 

W przeciwieństwie do gryzaków kauczukowych, ten wykonany jest z najwyższej jakości antybakteryjnego silikonu, zapobiegającego pleśnieniu - co jest częstym problemem wśród innych popularnych gryzaków.

Cechy:

- atrakcyjny wygląd

- miękki i elastyczny, działa łagodząco na dziąsła dziecka

- idealny kształt i rozmiar umożliwiający chwytanie

- uśmierza ból dziąsełek podczas ząbkowania

- macki z wypustkami posłużą dziecku jako szczoteczka do zębów

- możliwość mycia w zmywarkach i przechowywania w zamrażarkach

- bezpieczny dla dziecka wolny od BPA, ftalanów.

Mömbella® to bardzo szybko rosnąca marka stworzona w 2013 roku przez Davida Guana. Młody ojciec, z dziecięcioletnim doświadczeniem pracy w przedszkolach,  wpadł na pomysł stworzenia miękkich, bezpiecznych zabawek dla dzieci. Wspierając się swoimi obserwacjami i oraz badaniami na temat produktów dla niemowląt, jako specjalista w dziedzinie pediatrii zdał sobie sprawę, że brakuje na rynku dobrych gryzaków, a silikon jest najlepszym materiałem do ich produkcji. Produkty wykonywane są z miłością i troską, po to, aby zapewnić dziecku komfort i bezpieczeństwo podczas ich używania.

Ośmiorniczki dostępne są w 5 kolorach czapeczek - liliowym, żółtym, błękitnym, różowym i pomarańczowym. Jeśli życzycie sobie Państwo konkretny kolor czapeczki - prosimy o wiadomość w uwagach zamówienia.

Ten opis wyświetla się przy wszystkich produktach

Napisz opinię

Gryzak zabawka ośmiornica Mombella

Gryzak zabawka ośmiornica Mombella

Silikonowy gryzak - hit ze szwedzkiej firmy Mombella - zaprojektowany tak, aby dziecko nie miało możliwości zadławienia się. Wykonany z antybakteryjnego silikonu, zapobiegającego pleśnieniu!

Produkty powiązane

Sprawdź również