Memory dla dzieci Nasze Morze Muminki

Memory dla dzieci Nasze Morze Muminki

Produkt niedostępny

5704976072447

Producent

Jak dziecko może ćwiczyć swoją pamięć? Najlepiej w formie zabawy. Oto popularna gra pamięciowa ze starannie wybranymi motywami z Muminków, z limitowanej kolekcji OurSea (kampanii stworzonej we współpracy z fińską organizacją morską - Fundacją Johna Nurminena, wspierającą ratowanie Morza Bałtyckiego), w pięknym dekoracyjnym pudełku. Gra polega na odkrywaniu dwóch obrazków i znajdowaniu par. Jeśli są takie same, gracz zabiera je z pola gry. Ma również dodatkowy ruch. Jeśli nie uda się odnaleźć pary, to obrazki się zakrywa i próbuje kolejna osoba. Gra toczy się do zebrania wszystkich elementów. Wygrywa osoba z największą liczbą odnalezionych par.
Memory to doskonała zabawa logiczna dla najmłodszych jak i starszych dzieci. Pozwala nie tylko wzmocnić umiejętności motoryczne, trenować pamięć, ćwiczyć koncentrację i spostrzegawczość, ale również uczy uważności i cierpliwości.
Zarówno pudełko jak i elementy gry wykonane są z ogromną dbałością z grubego lakierowanego kartonu. A niezwykłe i pełne kolorów obrazki, pobudzają wyobraźnię, zachęcają do kreatywnej zabawy i miłego spędzenia czasu.

Szczegółowe informacje o produkcie:

  • 34 elementy.
  • Piękne ozdobne pudełko z grubego kartonu.
  • Kolekcja OurSea wspierająca ratowanie Morza Bałtyckiego.
  • Gra przyciąga uwagę dzieci, ćwiczy pamięć i koncentrację, stymuluje rozwój.
  • Wymiary opakowania: 15 cm x 10 cm x 15 cm.
  • Kategoria wiekowa: 3+.


Produkty Barbo Toys są projektowane w Danii, ze szczególną dbałością o zrównoważony rozwój i wysokiej jakości materiały. Zabawki są wytwarzane zgodnie z filozofią "nauka przez zabawę" i aktywnie wspierają i stymulują zarówno wyobraźnię jak i edukację dziecka, przy tym charakteryzują się doskonałym skandynawskim wzornictwem.

Ten opis wyświetla się przy wszystkich produktach

Napisz opinię

Memory dla dzieci Nasze Morze Muminki

Memory dla dzieci Nasze Morze Muminki

Popularna gra pamięciowa ze starannie wybranymi motywami z Muminków, z limitowanej kolekcji OurSea (kampanii stworzonej we współpracy z fińską organizacją morską - Fundacją Johna Nurminena, wspierającą ratowanie Morza Bałtyckiego).

Produkty powiązane

    Sprawdź również