Wyprawa do babci

Wyprawa do babci

Produkt w magazynie

5908215008956

Producent
Przedział wiekowy

Rodzina gra razem, nie przeciwko sobie

To rodzinna gra planszowa, podczas której zwykły spacer zamienia się w niesamowitą przygodę! Już czas spakować plecaki i zacząć wycieczkę! Największa zabawa zaczyna się, gdy drogę zagrodzi wartki strumień lub gęsty las, a nad głowami rozszaleje się burza. Gracze muszą sami wymyślać, jak poradzić sobie z kolejnymi przeszkodami. Mogą wspólnie wybierać przydatne przedmioty, dyskutować jak ich użyć, razem cieszyć się zwycięstwem. Najdziwniejsze pomysły dzieci i rodziców mile widziane. Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia graczy.

W grze nie występuje rywalizacja między graczami, ponieważ wszyscy mają wspólny cel. Rodzice będą mieli frajdę z pomagania swoim podopiecznym, a dzieci będą ćwiczyć pamięć i logiczne myślenie.

Jim Deacove – autor gry. Od ponad 40 lat propaguje gry i zabawy oparte na współpracy. Uważa, że ludzie powinni kooperować, wspólnie rozwiązywać problemy i cieszyć się swoim towarzystwem, a nie nieustająco rywalizować. Do dnia dzisiejszego Jim Deacove wydał ponad 100 gier kooperacyjnych. „Mali detektywi” to jedna z jego najbardziej znanych gier.

Zawartość opakowania:

• dwustronna plansza z przeszkodami,

• dwustronna plansza ze ścieżką (w sumie 4 różne kombinacje toru rozgrywki!)

• 12 kafelków przedmiotów,

• 24 naklejki przedmiotów na kafelki,

• pionek,

• kostka,

• instrukcja

Ten opis wyświetla się przy wszystkich produktach

Napisz opinię

Wyprawa do babci

Wyprawa do babci

To rodzinna gra planszowa, podczas której zwykły spacer zamienia się w niesamowitą przygodę! Już czas spakować plecaki i zacząć wycieczkę! Największa zabawa zaczyna się, gdy drogę zagrodzi wartki strumień lub gęsty las, a nad głowami rozszaleje się burza. Gracze muszą sami wymyślać, jak poradzić sobie z kolejnymi przeszkodami.

Produkty powiązane

Sprawdź również